Opis królika po niemiecku

Pobierz

Ma duze uszy.Moj krolik lubi marchewki.. Głowa jest duża, kufa jest krótka.. Nazywa sie pysio.. Jest szybki i wesoły.. To gryzoń, który jest krzyżówką lokalnych ras plamistego ubarwienia wraz z olbrzymem belgijskim.. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa królik i dodaj je do swoich fiszek.. Wystarczy tylko powtórzyć wszystko kilka razy - jak papuga!srokacz.pl.. Jest bardzo miły.. Można dzwonić po 15.. Występują w wielu odmianach i wielkościach.. Przy kupnie więk pl plOpis.. W części lędźwiowej i biodrowej po oby stronach tułowia królika są charakterystyczne symetrycznie rozmieszczone plamy (6 lub 8) o średnicy około 3 - 4 cm.. Przedstawiciele ważą średnio od sześciu do siedmiu kilogramów.. dziki królik.. Czerwony Królik.. Króliki są energiczne i bardzo szybko przybierają na wadzę .. Jest cały brązowy i ma długie uszy.. Wyróżnia się rasy duże, średnie, małe i miniaturowe.. Najpopularniejsza jest hodowla królików mięsnych, należących do ras średnich.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Sprawdź tłumaczenia 'mięso z królika' na język niemiecki.. Włosy podszyciowe posiada śnieżnobiałe, a na plamach barwnych błyszczące czarne, bez .Króliki te są uważane za bezpośrednich potomków z Francji.. Występują w wielu odmianach i wielkościach.. Jak wygląda i czym się wyróżnia na tle innych krewniaków?Tłumaczenie słowa 'krolika' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku..

Mam królika o imieniu Wacek.

Te sympatyczne stworzenia często zaskakują swoim radosnym usposobieniem oraz eleganckim wyglądem.. Często biega po domu i ma 2 lata.. Do największych z nich należy bez wątpienia królik srokacz niemiecki.. dziki królik amerykański.Króliki to oprócz kotów i psów jedne z najpopularniejszych zwierząt domowych.. Króliczki są po Dużych rodzicach OSN do wglądu na miejscu.. Popularne zwierzę domowe.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Na grzbiecie ma jednolitą nieprzerywalną czarną wąską pręgę szerokości około 3 cm.. Niemiecki królik srokacz został wyhodowany w Anglii.. Ciało jest wystarczająco szerokie, niezbyt długie.Królik domowy - opis, żywienie, charakter, pielęgnacja.. Królika Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. Do największych z nich należy bez wątpienia królik srokacz niemiecki.Królik po berlińsku.. Dostają witaminy i zapobiegacz przeciw kokcydiozie.. He has short dark hair and his eyes are green.Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa królika w słowniku online PONS!. Zgłoś .Samiczka ma 4szt młodych ale co dziwne wśród nich są dwa niebieskie.Pewnie w przeszłości któreś z jej czy rodziców czy nawet dziadków było niebieskie i stąd .. Domownicy lubią Pysia.. Niemal 30 fiszek z nazwami zwierząt domowych, hodowlanych i dzikich daje możliwość zapoznania się z niemieckojęzycznym sposobem opisu świata fauny..

Po raz pierwszy nazwa rasy była w 1933 roku.. Jego ulubionym jedzeniem sa marchewki i salata.. Uwielbia gdy się go głaszcze.. Uwielbia jeść marchewki i jabłka.. Może Cię też zainteresować wyszukanie tych słów: królik, Królik.. W Polsce od królików pozyskuje się mięso oraz skóry.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'mięso z królika' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Opis historii rasy.. Ciało niemieckiego barana jest przysadkowate, obszerne.. Królik miniaturowy - grupa ras udomowionego królika europejskiego, zajęczaka z rodziny zającowatych.. Tak naprawdę bardzo rzadko kiedy udaje się osiągnąć ich wzorcową barwę - a czasem wręcz zdarza się, że w miocie nie pojawia się zupełnie żaden królik o ubarwieniu harmonijnym.G łównym kryterium podziału na rasy królików jest masa ciała.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - niemiecki!Królika po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Er ist groß und gut gebaut.Mam napisać opis mojego królika po angielsku.Zdjęciemi i innymi dodatkami sam się zajmę i ma być to opis na poziomie 5 klasisty i ma być to opis zachowania typowego królika po angielsku,bo mama będzie sprawdzać i jeśli będzie w tym opisie o jakieś czynności co mój królik nie robi będę musiał poprawiać.przetłumacz angielski na polski, klatka dla królika wymiary, transportery dla królików, króliki miniaturki cena, opis przyjaciela po niemiecku, skaczący królik, projekty klatek dla królików, królik dla dziecka, dog angielski, widelec po angielsku, angielski dla każdego speak english, granulat dla królika, blacharz samochodowy po angielsku, kupić po angielskuKróliki Królik Olbrzym Srokacz NIemiecki Archiwum,Gryzonie,Króliki Witam Sprzedam ładne miesięczne króliczki rasy Olbrzym Srokacz Niemiecki..

licze na naj :)Opis zwierzęcia po niemiecku.

Ma dwa lata.. Nierasowe miniatury charakteryzują się wielkością i wagą, dochodzącą do 3,5 kg.. Poniżej opiszemy owe zwierzęta, omówimy ich wymagania żywieniowe, charakter, a także .Sprzedam króliki 8szt (srokacz niemiecki) …Sprzedam króliki : - srokacz niemiecki 1szt (5kg) - króliki ( samice) 6szt (3-4 kg) kolory: brązowe 3szt, szare 3 szt… 1 złRasy królika - rasy królika domowego.W wyniku doboru sztucznego wyhodowano około 100 ras, znacznie różniących się od siebie wielkością, masą ciała, ubarwieniem i długością włosów, proporcjami uszu i kończyn, czasem wybitnie różniących się od formy dzikiej (zwłaszcza rasy miniaturowe, coraz częściej hodowane w roli domowych pupili).Przykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. Króliki futerkowe, należą do ras małych, a ich skórki należą do .Opis przyjaciela po angielsku - wzór..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt