Przeczytaj tekst na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj

Pobierz

Wpisz znak X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi.. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie dialog.Na podstawie informacji w nim zawartych dopasuj do każdego imienia (3.1.-3.4.). Gorzów Wielkopolski (760) Świecie (320) Stany Zjednoczone (315) Osiek (300) Dąbrowa Górnicza (297) Siedlce (292) Pisz (289) Nowe (279) Dania (274) Olkusz (267) Zakopane (266) Mali (262) .Stanisław Wyspiański Wesele Przeczytaj uważnie tekst, a następni e wykonaj umieszczone pod nim zadania.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, czy podane zdania 6.1.-6.4. są prawdziwe (P - Prawda), czy fałszywe (F - Fałsz).. W każdym zadaniu zaznacz R lub F. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl Szukaj Zadanie Filip960 Przeczytaj tekst.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, czy zdania 1-3 są prawdziwe (P), czy fałszywe (F).. Chłopiec zaprasza kole .PRZENIEŚ ROZWIĄZANIE NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które z podanych zdań są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).. Na podstawie zawartych w nim informacji zdecyduj, czy podane zdania są zgodne z jego treścią (R - richtig), czy nie (F - falsch).. 1.1.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu do każdej wypowiedzi (1-4) dopasuj właściwe zdanie (A-E).. Wpisz znak X w kratk ę obok poprawnej odpowiedzi.. właściwą postać (A-E) przedstawioną na obrazku..

Na podstawie zawartych w nim informacji, w zadaniach 6.1.

Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. Chłopiec opisuje wizytę u lekarza.. Wpisz znak X w kratkę obok poprawnej odpowiedzi.. B.W podanym tekscie krzyzakow podkresl archaizmy a nastepnie napisz tekst we wspolczesnej wersij jezykowej siedziało ksiaze u krzyzakow iu co roku wyprawy na litwe pod wilno.. odpowiadające jej zdanie (A-F).. Dziewczynka opowiada o swoim hobby.. są prawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Chłopiec i dziewczynka są w kinie.. Przypowieść o synu marnotrawnym Pewien człowiek miał dwóch synów.. TAK NIE 1.3.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Język angielski [ODPOWIEDZI, ARKUSZ CKE] Zadanie 1.. Proszę o pomoc….. Wpisz odpowiednią literę w kratkę obok każdego imienia.Uwaga!. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (TRUE), a które nie (FALSE).. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T), a które nie (F).Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1989 roku Szukanie zaawansowane.. są prawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. Chłopiec proponuje koleżance coś do jedzenia.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.. Młodszy z nich rzekł do ojca: "Ojcze, daj mi część majątku, która na mnie…Uzupełnij tekst właściwymi formami czasowników w nawiasach..

Przeczytaj teksty A-D.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu dopasuj do każdej wypowiedzi (2.1.-2.5.). Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które z podanych zdań są prawdziwe (TRUE), a które fałszywe (FALSE).. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Wstaw znak X do odpowiedniej rubryki w tabeli.. 1.2 Dziewczynka zaprasza koleżankę na przyjęcie urodzinowe.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Zadanie 5.. 1.3 Chłopiec opowiada o swoim hobby.I.. (5pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. są .Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. This is a picture of a living room.PRZENIEŚ ROZWIĄZANIE NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu…Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.. W zadaniach 1-4 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą (A, B lub C), zgodną z treścią .SA-1 Strona 3 z 15 Zadanie 3.. Inne tagi.. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. Dziewczynka opowiada o swoich kolegach i koleżankach.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (TAK) czy fałszywe (NIE).. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty..

Przeczytaj tekst.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu zdecyduj, czy podane zdania (1.1.-1.3.). właściwą postać (A-E) przedstawioną na obrazku.. Wpisz odpowiednią literę w kratkę obok każdego imienia.Uwaga!. - 6.3. z podanych odpowiedzi .. Popatrz na obrazek i zdecyduj, czy podane zdania (8.1. są prawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. Zaznacz znakiem X odpowiednią rubrykę w tabeli.. Na podstawie zawartych w nim informacji zdecyduj, które z podanych niżej zdań są prawdziwe (P), a które fałszywe (F).. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (T),a które nie (F).. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 punkt.Przeczytaj tekst.. Pytania bez odpowiedzi wkrótce otrzymać przegląd i omówienie innych użytkowników.Przeczytaj poniższy tekst.. P F 6.3.Sprawdzian 2016.. Wpisz rozwiązania do tabeli.. Na podstawie informacji w nim zawartych zdecyduj, które zdania są zgodne z treścią tekstu (TRUE), a które nie (FALSE).. Przeczytaj tekst.. są prawdziwe (TAK), czy fałszywe (NIE).. Zadanie 5. poniżej.. Zadanie 2.. Jedna posta na obrazku, ć oznaczona literą, jest przedstawiona dodatkowo i nie pasuje do żadnego imienia.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania .. (0-4) Usłyszysz dwukrotnie dialog.Na podstawie informacji w nim zawartych dopasuj do każdego imienia (3.1.-3.4.).

Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.

(8 pkt) Przeczytaj poniższy tekst.. Wstaw znak w kratkę poprawnej odpowiedzi.. Jedna postać na obrazku, oznaczona literą, jest przedstawiona dodatkowo i nie pasuje do żadnego imienia.. TAK NIE 1.1 Chłopiec i mama rozmawiają o jedzeniu.. Wstaw znak X w kratkę poprawnej odpowiedzi.. Mama gratuluje synowi wygranej w meczu.. Przeczytaj tekst..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt