Opisz w pięciu zdaniach swój ulubiony przedmiot

Pobierz

Question from @KLARAGI - Gimnazjum - PolskiPrzedmiot.. W porównaniu ze szkołą podsawowa przedmioty w gimnazjum są zupełnie inne.Doszła fizyka, geografia, chemia jednakże moim ulubionym przedmiotem został język polski.Moim ulubionym przedmiotem jest jezyk polski.Opisz krótko swój ulubiony przedmiot.. Zadanie jest zamknięte.. Uwielbiasz poznawać dawne dzieje - czy to w książkach, czy kronikach historycznych, a nowa lektura to dla Ciebie nie tygodnie spędzone z nosem wlepionym w nudne kartki, a wspaniała przygoda, z poznawaniem polskiej literatury.Jaki jest mój ulubiony przedmiot szkolny?. Wybrałam historię.. 2.kształt , wielkość 3.elementy charakterystyczne, z czego zrobiony 4.barwa , rodzaj powierzchni (faktura) 5.do czego służy 6.ocena estetyki i funkcjonalność Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-04-03 14:06:58Najlepsza odpowiedź.. Jedne z nich są bardziej lubiane, a inne sprawiają nam więcej problemów.. Iwona.. Opisz co robisz i jaki on jest.. W czasie wolnym wychodziliśmy na plażę.. Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: monika10293 4.9.2010 (13:53) opisz co robisz od poczatku dnia w czasie present simple(dla uczniów .. Opisać świat 2 .. Gdyby była możliwość zastąpienia innych przedmiotów wychowaniem fizycznym skorzystałbym z takiej oferty.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opisz w pięciu zdaniach swój ulubiony przedmiot po niemiecku klasa 1 gim.proszę potrzebuje na jutro dam najPrzydatność 55% Mój ulubiony przedmiot- wos "Mój ulubiony przedmiot.".

Prosze daje najOpisz po niemiecku swój ulubiony przedmiot szkolny.

Sie hat zirca 1 (ein) Meter 75 (fnfundsiebzig).Opisz swój pokój .. Moim ulubionym miejscem w które znajduje się w moim domu, jest pomieszczenie, w którym najczęściej przebywam - własny pokój.. Autor rozwiązania.. Mój ulubiony przedmiot - wf. (Nie wiem, jakiej jesteś płci, a więc napisałem, jako płeć żeńska).. Czytanie, pisanie… to Twój żywioł!. Dlatego nigdy się na nich nie nudziłem.mój ulubiony przedmiot szkolny to w-f , poniewaz czesto gramy w pilke reczna, ktora bardzo lubie.. 5.Opisz swojego ulubionego nauczyciela.. Niezależnie jaki wybiorę w życiu kierunek zawsze będzie mi on towarzyszył.. Lubię również w-f,biologię, geografię,historię,angielski,niemiecki,francuski oraz plastykę i muzykę .. Mam nadzieję, że powyższymi argumentami udowodzniłem tezę, że moim ulubionym przedmiotem jest język polski .. Sporządź plan w punktach wg którego napiszesz opis.. W wakacje byłem na obozie sportowym.. Była bardzo ładna pogoda.. Jest To oje marzenie mysle ze uda mi sie to .Autor: beatab Dodano: 18.11.2010 (18:57) mam opisać swoją ulubioną zabawkę np.misia.. Question from @NiePytajDlaczego09 - Gimnazjum - Język angielskiOpisz swój ulubiony przedmiot szkolny .. Nauczyciel.. poleca 85 %.Poza tym moja pani ucząca tegoż przedmiotu jest naprawdę bardzo miłą osobą..

Wieczorem chodziliśmy na miasto.Opisz swój ulubiony przedmiot lekcji .

Moj ulubiony przedmiot to angielski sabrina677 sabrina677 18.01.2014 Język niemiecki Gimnazjum rozwiązane • sprawdzone przez eksperta .Moim najbardziej ulubionym przedmiotem w szkole jest WF. kubanczyk2002 Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest WF.Zawsze na nim robimy wiele ciekawych rzeczy takie jak,np.gramy w piłkę nozną ,koszykówkę,sitkówkę itd.Każde lekcje są fantastyczne,gdy chodzimy na pole gra w piłkę jest jeszcze fajniejsza .Zobacz 2 odpowiedzi na pytanie: ''Wyobraź sobię że , oprowadzasz gościa po swoim domu w nietypowy sposób przedstaw domowników i opisz dom minimum 8 zdań pomoże ktoś?. Uwielbiam ten przedmiot, gdyż jestem sprawną fizycznie osobą i potrafię bardzo dobrze grać w .Jaki jest mój ulubiony przedmiot szkolny?. przedmiot to AngielskiOpisz swój ulubiony program w około 5-10 zdaniach.. Na drugim miejscu jest wiedza o społeczeństwie .. Słowa na czasie 1 .. Zgłoś nadużycie.. teraz nie mam na to czasu Lekcję wychowania fizycznego były zawsze ciekawe i różne.. Filmy.. (nie dziecięcy od 12 lat).. Jestem w niej naprawdę niezła.Bardzo lubie tez nasza panią od wf ,gdyz Jest wyrozumiała.W przyszłaości bardzo chciałbym miec swoją druzyne piłki ręcznej, w ktorej napewno byłabym trenerem.. Sport pomagał mi utrzymać dobrą kondycję ..

Moim ulubionym przedmiotem jest historia.

Moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest wychowanie fizyczne (wf).. Wiktorek1414 September 2019 | 0 Replies .Warto w tym celu wynotować wszystkie cechy, które zauważysz.. Wypisane cechy posegreguj wg klucza, np. kolory, kształty, wielkość, emocje, cechy charakteru.. Kocham gotowanie i francuską literaturę.Opisz spotkanie z potworem Przedmiot: Język angielski / Liceum: 1 rozwiązanie: autor: darys25 13.6.2010 (12:39) opisz swój ulubiony środek transportu, i dlaczego to własnie on ?. Treść.. Użytkownik Brainly.. Zajęcia WF-u odbywają się 4 razy w tygodniu.. Wpisz brakujące litery dam naj Answer.. ;)Zadanie: opisz swój pokój w 10 zdaniach używając różnych Rozwiązanie: mój pokój jest nie wielki ściany są pomalowane w kolorze żółto pomarańczowym naCiekawe czy zgadnę twój ulubiony przedmiot w szkole.. ( np. zabawka :/ ) sugerować się tym: 1.co to jest?. Lubię ją, ponieważ jest przydatna w życiu.Opisz w pięciu zdaniach swój ulubiony przedmiot po niemiecku pls na jutro.. Question from @Ziemniakzpl - Szkoła podstawowa - Język niemieckiOpisz swój ulubiony przedmiot szkolny (moim jest plastyka).. Prosze o przetlumaczenie xD Pilne xd .. Proszę o przetłumaczenie zdań w czasie przeszłym perfekt.. Słucham tam muzyki, odrabiam lekcje, siedzę przy komputerze i robię wiele innych ciekawych rzeczy.. (Nie tłumacz google)..

Opisz przyjaciół bohatera książki "Mikołajek" w 3-4 zdaniach.

Natomiast z całego serca nienawidzę matematyki,chemii i fizyki.. Przy pomocy słownika wyrazów bliskoznacznych znajdź jak najwięcej synonimów do opisywanego przedmiotu.. Język polski.. Słowa na czasie 2. pliss pomóżcie mam to na jutro!. W liceum będę się uczyć na .Moim ulubionym przedmiotem w szkole było wychowanie fizyczne ponieważ zawsze lubiłem sport.. Niestety według mnie ta ilość godzin jest niewystarczająca, ponieważ uwielbiam piłkę nożną i siatkówkę.. Słowa na czasie 3.. Nauczycielka w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. W ciągu lat spędzanych w szkole przychodzi nam uczyć się wielu przedmiotów.. Opisać świat 3.. Geografia nie nawet jej nie mam mój ulu.. Niektóre rzeczy, możesz jeszcze samemu dopisać.. Moim ulubionym pomieszczeniem w domu jest mój pokój..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt