Popatrz na obrazek napisz pytania i krótkie odpowiedzi

Pobierz

Pamiętaj pytania zaczynamyZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na obrazek.. Lekcja powtórzeniowa - 29.04.2020 (Skype) Sprawdzian wiadomości - 6.05.2020zad 3 Wykonaj drugie ćwiczenie on line i poćwicz krótkie odpowiedzi: exercise 2 - short answers.. 2015-05-28 15:36:25 napisz pytania do odpowiedzi !. Przeczytaj tekst MY PERFECT PET i odpowiedz na pytania z ćwiczenia 10.. Prozę o odp na pytanie Proszę o odp na pytania .. Proszę o przemyślaną odpowiedź.. DAM NAJ popatrz a obrazek napisz pytania i krótkie odpowiedzi 2 Zobacz odpowiedzi .. Napisz w zeszycie nazwy tych czynności, które są pokazane na obrazkach.. 3 Znajdź i zapisz ukrytą literę.. Zadanie 1 .16 Lesson 1 Basic & Challenge 2 Popatrz na obrazki i rozwiąż krzyżówkę.. pliss pomożecie .. ; 2015-11-14 15:29:16 Przekształć podane zdania na pytania i napisz krótkie odpowiedzi .Napisz krótkie dialogi na podstawie obrazków.. Potem napisz krótkie odpowiedzi: Great!. 2009-10-23 16:17:32Dostarczając odpowiedzi lub odpowiedzi na pytania Zad.4 str.62 Popatrz na obrazki.. Powtórz wyrażenia przydatne przy kupowaniu biletu i zrób ćwiczenie 8.. Zadaj pytania na podstawie obrazków i odpowiedz na nie.. Użyj.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Uzupełnij dialog formami can i can't.. Wykonaj ćwiczenie ustnie.. Zapisz pytania i krótkie odpowiedzi w czasie Past Simple.. OBRAZEK - dzieci 2 po prawej 2 polewej jedne dziecko po lewej pokazuje ręka na dzieci po prawej.Popatrz na obrazki na s 68..

Napisz pytania i krótkie odpowiedzi.

There are lots of animals near _____ Jake can….popatrz na obrazki i uzupelnij zdania wyrazami z ramki odpowiedzi zapisz ponizej O godzinie 7.00 termometr wskazywał - 5 C.Do południa temperatura wzrosła o 7 C , a o godzinie 20.00 wynosiła 6 stopni poniżej zera .Dokończ zadania.Edukacja informatyczna:zad 4 str 7 english plus1 popatrz a fotografie i napisz pytania oraz krótkie odpowiedzi na 1 obrazku jest pies na 2 obrazku biórko a na nim komputer i 1 plecaki na 3 obrazku laptop i cena laptopa 10, 000 euro na 4 obrazku gry komputerowe (chyba) na 5 obrazku tablica a na niej 2+2=4 1._____ it small .. W ramce jest o jedno słowo za dużo.. Napisz dialog w zeszycie: Zad 5.. Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. 4 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. pomużcie.. ułóż i napisz pytania w czasie present contunuous potem napisz krótkie odpowiedzi na jutro dodal zdjęcie pls !. - zadanie 5: Uzupełnij dialog.. Odpowiedź Guest To łatwe dajesz pierw is are zależy od osoby potem he she i tak dalej i do czasownika dajesz końcówke ing i na końcu nowNa podane pytania napisz odpowedź pełnym zdaniem (przetłumacz pełym zdaniem moje odpowiedzi) 2015-03-02 19:49:42 przeczytaj podane odpowiedzi .uzpelnij pytania wyrazami .. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Potem napisz krótkie odpowiedzi today / Saturday?.

Napisz pytanie i krótkie odpowiedzi.

Połącz zdania z obrazkami.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Pierwsze litery brakujących wyrazów zostały podane.Popatrz na obrazki.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.★ Popatrz na obrazki napisz pytania i krótkie odpowiedzi zastosuj czasownik be w czasie past simple: Szukaj: Polska Sport Sztuka Gospodarka Społeczeństwo Kultura Historia Geografia Technika Nauki humanistyczne Nauki przyrodnicze Nauki społeczne Nauki ścisłe Religioznawstwo Filozofia Biografie .. Popatrz na mniePopatrz na obrazki w ćwiczeniu drugim i Uzupełnij e mail wyrazami w nawiasach oraz too/enough .. 1.tea/ in the cup 2.cheese/….Ułóż i zapisz cztery zdania o tematyce świątecznej z wyrazami: łańcuch, okruch, orzech, fartuch w liczbie mnogiej plis na dziś.. Jak wielu ludzi żyje teraz w Londynie (+/-500.000)?. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-11-27 13:35:017.. 3 strona 44 w podręczniku.. *wersja do .Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij zdania w czasie present continuous.. Napisz pytania i odpowiedzi w czasie Present continuous..

Napisz pytania I krótkie odpowiedzi.

Pierwsze zdanie zostało zrobione jako przykład.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Wykonaj zadanie w zeszycie!. Słówka znajdują się również w słowniczku na końcu działu.Popatrz na obrazek.. 1 Połącz zdania ze zwierzętami przedstawionymi na obrazku.. Przeczytaj wzór wypowiedzi poniżej.. Powiedz, co Amy i Elena zrobiły, a czego nie zrobiły ostatniego tygodnia.. Język angielski popatrz na obrazki uzupełnij zdania o tym co holly robiła a czego nie robiła w zeszły weekend plis po angielskuPopatrz na obrazek.. Popatrz na obrazek.. W każdą lukę pasuje tylko jedne słowo.. Question from @Zbynio9922 - Gimnazjum - Język angielskiPopatrz na obrazki .. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. Popatrz na obrazki i napisz zdania.Użyj There is/are lub There isn't/aren't oraz some lub any.. Ułóż i napisz w zeszycie pytania z czasownikiem can.. czy angielska pisarka Joanne K.Rowling ma męża i dzieci?. Zastosuj czasownik be w czasie past simple.. Popatrz na poniższą tabelkę.. Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polsku.. W odpowiedziach dopisz godziny, o których wykonujesz dane czynności.. 7 I love kangaroos.Napisz pytania i odpowiedzi w czasie present continuous.. Uzupełnij zdania słowami z ramki.. ( na obrazku fred chodzi po sklepie spożywczym)-----2..

Potem napisz krótkie odpowiedzi.

nial a 2 Przeczytaj zdania i zaznacz: prawda lub fałsz ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt