Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij zdania zapisując je w zeszycie

Pobierz

Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Ćwiczenia str 47. a) zad 2 , 3 oraz 4 ( nagranie 8 wysłano na maila) Poniedziałek 06.04.2020.. Wybierz właściwe wyrazy i zapisz je w zeszycie.. .W zeszycie zapisz poprawną kolejność wydarzeń a-e.. Wskazówka: Korzystaj z notatek gramatycznych dotyczących końcówek celownika w rzeczowniku i przymiotniku w podpunktach Г3 i Г4 na stronie 80 w podręczniku !. - Powiedz mi proszę, gdzie?. Do każdego z nich dopasuj właściwy obrazek.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i powtórz.. UWAGA!. {file79982} 3.Język angielski - 6c.. 2 dopasuj zdania do obrazków i zdecyduj, czy pogrubiony wyraz jest czasownikiem V, czy rzeczownikiem N zad.. w ćwiczeniu 1.. Następnie zrób zadania w ćwiczeniach na stronie 38.. Man trinkt und .Posłuchaj nagrania i wpisz w tekście z ćwiczenia 4 brakujące informacje.. Pamiętaj o końcówce "s" przy czasowniku.. Then oznacza następnie, potem.. Posłuchaj, powtórz i wskaż obrazek w zadaniu 1.. Przeczytaj jej słowa w zad.5/53.. Gavin 14 Odpowiedź na zadanie z Brainy 4.. Zadanie 5 - przepisz zdania i uzupełnij je przysłówkami częstotliwości tak, aby były zgodne z prawdą.. Posłuchaj czterech dialogów.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz, tym razem zatrzymuj je i powtarzaj usłyszane zdania.. Używamy go,Amy czy babcia.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 uzupełnij tabelkę ..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i wykonaj zadanie 5 w zeszycie.

Dla chętnych: wykonaj zadania w zeszycie ćwiczeń na stronach 56 i 57.. W ćwiczeniu 9 uzupełnij zdania, wpisując w luki can lub can't zgodnie z obrazkami.. 2013-10-27 18:23:48 Uzupełnij tabelkę : 2011-12-19 18:16:11Z angielskiego : Zad 4 str.14 steps in english klasa 5.. Wypisz wszystkie różnice między tym, co mówi profesor Moriarty, a tym, co widzisz na obrazkach.. Popraw błędne zdania.. Przeczytaj opisy i zakreśl odpowiednie wyrazy.. - Albo gdzie?. Napisz w zeszycie 5 zdań co Joe robi w wolnym czasie.. Od czterech lat uczę tego języka.. 6 1.07 Posłuchaj nagrania i uzupełnij zdania.. Spójrz na jego plecak i skorzystaj z podpowiedzi.. 1 uzupełnij zdania wyrazami z ramki (skorzystaj z raki str 92) zad.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz, przeczytaj dialog na głos.. Po gimnazjumb) zad 3 -Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij zdania wpisując liczbę lub czasownik.. Lekcja 2 Posłuchaj historyjki na str.40 w podręczniku (nagranie jest dostępne na portalu eDesk.pearson.pl).. W razie potrzeby wysłuchaj nagrania kilka razy: Steps_Plus_Grade_4_PB_Track_41.mp3.. Zapisz notatkę w zeszycie.. Then oznacza następnie, potem.. Napisz, czy podane zdania są prawdziwe T czy fałszywe F.Zad 2.. Zadanie.. Zadanie.. Wysłuchaj nagrania radiowego o niemieckim systemie edukacji (2.05) i odpowiedz na pytania w zeszycie..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz Uzupełnij informacje w tabelce.

2 CD1.06 MP3006 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. - Tam też można.. Potem posłuchaj jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Zdania .kl VIII: 5 czerwca 2020r.. 1 CD1.06 MP3006 Posłuchaj dialogu.. Uzupełnij dane chłopca.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Zaznacz czynnosci, które wykonują Josie, Sally i Martin.. Nauczyciel.. poniedziałek, 17.05.2021r.. Posłuchaj zdania i powtórz je.. Teraz posłuchaj nagrania jeszcze raz i wykonaj zadanie 4, str. 41.. Nazwy czynności ze strony 63.. 1 took a bus, not a taxi No, Moriarty.A teraz dyktando :) odtwóż nagranie jeszcze raz i zapisz nazwy czynności w zeszycie.. Poukładaj zdania dialogu we właściwej kolejności - zapisz je w zeszycie w POPRAWNEJ formie - puść nagranie kolejny raz, sprawdź czy wszystko masz zrobione poprawnie.. VIIIb Temat: Self check - powtórzenie wiadomości z rozdziału 8 str 102 zad.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Wykonaj E8 nr 6 na str. 72-73 w zeszycie ćwiczeń Lesson 2 Topic: Tense review.. Check your English 12 Przepisz dialog i uzupełnij go formami was .3.. Reforma 2019, Podręcznik.. Zadanie.. 2.Na str.97 w ćw.3 proszę posłuchać nagrania, popatrzeć na ilustracje obok i ułóżcie je w odpowiedniej kolejności.. Przeczytaj historyjkę jeszcze raz.. Zeszyt ćwiczeń Uzupełnij zdania: Odpowiedź na zadanie z Aktion Deutsch 4..

100 Posłuchaj nagrania jeszcze raz i uzupełnij zdania.

- No, może.. Następnie proszę osłuchać nagrania jeszcze raz i uzupełnić zdania brakującymi wyrazami.. Extra steps - ułóż wyrazy i wyrażenia we właściwej kolejności i napisz zdania w zeszycie.Na str.97 w ćw.3 proszę posłuchać nagrania, popatrzeć na ilustracje obok i ułóżcie je w odpowiedniej kolejności.. Na pewno nie masz problemu ze zrozumieniem większości zdań.. A Chłopiec.B Dziewczynka.. 3 przetłumacz zdania na angielski, wykorzystaj wyrazy z ramki (skorzystaj ze str 99)Narysuj w zeszycie swoje ulubione zwierzę i napisz co ono potrafi robić a czego nie potrafi.. Klasa VII b. Subject: Składanie propozycji, obietnic, podejmowanie spontanicznych decyzji.. Jeśli w pytaniach pojawiają się wyrazy, których nie znasz skorzystaj ze słownika.. 7* 1.08 Posłuchaj rozmowy z trenerem z Longtown Sports Club i wpisz brakujące informacje (1-6 .Przepisz zdania do zeszytu, zaznacz czy są prawdziwe czy fałszywe.. Strona 78.. Posłuchaj nagrania i sprawdź .Poszukaj informacji o najwyższym drapaczu chmur w Niemczech i uzupełnij zdania.. Trudniejsze słowka: too - również I'm on the train - Jestem w pociągu.Zadanie 4 - posłuchaj piosenki i uzupełnij jej tekst wyrazami z ramki.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćw.. Zadanie.. Teraz zajmiemy się wyrazami, które mamy w temacie..

Posłuchaj nagrania jeszcze raz i spróbuj zaśpiewać .

2 ze .8 Posłuchaj nagrania jeszcze raz.. OCENA!. I. Zapoznaj się z poniższym linkiem oraz poćwicz słownictwo z lekcjiNauczyciel.. 7 2.20 e Przepisz i uzupełnij zdania.. Zadanie.. Czas na piosenkę!. 4 strona 61 - posłuchaj nagrania i odgadnij, z jakimi czynnościami związane są dźwięki, które usłyszysz.. Czasownik will to kolejny sposób na wyrażanie przyszłości.. Teraz zajmiemy się wyrazami, które mamy w temacie.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.Как раз (Kak raz) 1.. Możesz do mnie napisać2 Posłuchaj nagrania jeszcze raz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt