Krótki tekst na marginesie mapy krzyżówka

Pobierz

W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "krótki tekst na marginesie mapy, objaśniający występujące na niej symbole graficzne i barwne" znajduje się 1 Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła " krótki tekst na marginesie mapy " możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w zakładce Dodaj nowy.Hasło krzyżówkowe "krótki tekst na marginesie mapy, objaśniający występujące na niej symbole graficzne i barwne" w leksykonie szaradzisty.. W naszym słowniku szaradzisty dla hasła "zapisek" znajduje się 69 definicji do krzyżówki.. Jeżeli znasz inne definicje pasujące do hasła " dopisek " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w zakładce Dodaj nowy.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Spostrzeżenia zapisywane na marginesie tekstu.Uwagi na marginesie; Na marginesie; Glosa na marginesie; Notatka, uwaga na marginesie; Odręczna uwaga na marginesie; Odręczny dopisek na marginesie; Odręczny na marginesie; Uwaga na marginesie notatka; W notesie, na marginesie; Żyje na marginesie; Na marginesie zapiski; Uwagi tak na marginesie; Zapiski na marginesie; Krótki tekst na marginesie mapy; trendująca krzyżówkiA1 taka uwaga na marginesie; Adnotacja; Adnotacja dodana do tekstu; Adnotacja, spostrzeżenie; Dekretacja; Didaskalia; inne krzyżówka.. «zmyślone lub przesadzone historie dotyczące sławnych ludzi, miejsc albo zdarzeń historycznych»..

Krótki tekst na marginesie mapy.

«krótki tekst na marginesie mapy, objaśniający występujące na niej symbole graficzne i barwne».. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.. Trudność.. Krótki tekst na marginesie mapy, objaśniający występujące na niej symbole graficzne i barwne.. «o osobie otoczonej niezwykłą sławą».. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. krótki utwór rozpoczynający suitę.Słowo krótki posiada 180 synonimów w słowniku synonimów.. smutny utwór literacki.. Hasło krzyżówkowe "krótki tekst na marginesie mapy" w leksykonie szaradzisty.. «liryczny utwór instrumentalny».krótki utwór rozpoczynający suitę.. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła " zapisek " możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.. zapisywać jakiś krótki tekst, zazwyczaj w pośpiechu - Hasło do krzyżówki2.. Wpisz szukane "Definicja" lub pole litery "Hasło w krzyżówce" i kliknij "Szukaj"!. «napis na monecie, medalu lub pieczęci».. W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla wyrażenia krótki utwór znajduje się łącznie 9 synonimów.Synonimy te zostały podzielone na 2 różne grupy znaczeniowe.pisane na marginesie ★★★ ALPAGA: patykiem pisane ★★★ dusia_str: NOWELA: jednowątkowy utwór prozą ★★★ PIEWCA: sławi wierszem lub prozą ★★★ eliza: TEKSTY: pisane lub mówione ★★★ MORALIA: krótkie utwory o charakterze filozoficznym i pouczającym ★★★★ sylwek: NOWELKA: krótki utwór beletrystyczny .Krótki tekst na marginesie mapy Krótki tekst na marginesie mapy, objaśniający występujące na niej symbole graficzne i barwne Krótki tekst na marginesie planu geodezyjnego Krótki tekst publicystyczny Krótki tekst w szkolnym podręczniku Krótki ubiór kobiecy przylegający do figury noszony w XVII-XVIII w Krótki, urywany płacz Krótki .pamiętnik - Osobista relacja o zdarzeniach, których autor był uczestnikiem lub świadkiem, prowadzona w 1. osobie liczby pojedynczej., komiks - Wydarzenia opowiedziane za pomocą serii obrazków uzupełnionych tekstami zapisanymi w dymkach., opowiadanie - Krótki utwór pisany prozą, przeważnie skupiony na jednym wydarzeniu., mit - Pradawna opowieść oparta na starożytnych wydarzeniach, legenda - Opowieść o przeszłości nasycona fantastyką i cudownością, odwołującą się do .Lista rozwiązań dla określenia utwór na zespół kameralny z krzyżówkilegenda - gatunek literacki; opowieść lub cykl opowieści o postaci czy postaciach historycznych (albo uważanych za historyczne); legenda - napis umieszczony na monecie lub medalu; legenda herbowa - oparte na tradycji wytłumaczenie historii powstania herbu; legenda mapy - krótki tekst umieszczony na marginesie mapy lub planu geodezyjnego, objaśniający występujące na nich symbole krótki tekst liturgiczny, przeplatający psalmy albo hymny - Hasło do krzyżówkiSłownik wyrazów bliskoznacznych do wyrażenia krótki utwór..

Krótki tekst na marginesie planu geodezyjnego.

Określenie hasła.. rodzaj reportażu zawierającego zdjęcia i krótki tekst - Hasło do krzyżówki ⚐ Uściślij rozwiązanie według liczby liter.krótki utwór literacki, muzyczny będący wstawką w większej całości Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobąHasło do krzyżówki "zapisek" w słowniku krzyżówkowym..

Krótki tekst o charakterze opiniotwórczym.

Krótki tekst na marginesie planu geodezyjnego.Rozwiązaniem tej krzyżówki jest 7 długie litery i zaczyna się od litery N Poniżej znajdziesz poprawną odpowiedź na krzyżówkę krótki tekst sporządzony w celu zapamiętania , jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy w zakończeniu krzyżówki, kontynuuj nawigację i wypróbuj naszą funkcję wyszukiwania.W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła "dopisek" znajduje się 90 odpowiedzi do krzyżówki.. Krótki tekst na marginesie mapy.. W naszym leksykonie krzyżówkowym dla hasła "krótki tekst na marginesie mapy" znajduje się 1 odpowiedź do krzyżówki.. Synonimy słowa krótki: zwięzły, lakoniczny, lapidarny, niedługi, skrótowy, esencjonalny, treściwy, oszczędny, skąpy, krótkotrwały, migawkowy, mini, chwilowy, hasłowy, doraźny, tymczasowy, kusy, przejściowy, zdawkowy, sumaryczny, aforystyczny,Lista rozwiązań dla określenia krótki utwór muzyczny odgrywany na czyjąś cześć z krzyżówki Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. SKECZ.. Wyszukiwarka haseł do krzyżówek pozwala na wyszukanie hasła i odpowiedzi do krzyżówek.. Krzyżówki mogą różnić się od siebie wielkością, stopniem trudności, wiekiem odbiorcy.Określenie.. Pamiętaj, aby opisy były krótkie i trafne.Krzyżówka zagadka literowa polegająca na wpisywaniu odgadywanych haseł w rubryki krzyżujące się ze sobą..

Krótki tekst sporządzony w celu zapamiętania.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt