List z lektury ten obcy

Pobierz

1,423 wizyt.. W podręczniku ''Jutro pójdę w świat'' jest fragment z książki ''Ten Obcy'' na str. 41-45.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.. Przygotowanie do klasówki i sprawdzianu.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Test: Ten obcy - test znajomości lektury.. Zenek Wójcik to główny bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. ''Ten Obcy" .. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. - Ubyszówna, Jaki był dzień w którym zaczęła się akcja?. Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. 7.czy warto mieć przyjaciela i dlaczego.Przydatność 80% "Ten obcy" - charakterystyka Zenka Wójcika.. - piętnaście, W którym miesiącu rozpoczęła się akcja?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. - dżdżysty i .Ten obcy | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Gdy zmarła jego matka ,chłopiec został skazany na wychowywania przez ojca.. Lektury.gov.pl - darmowe lektury szkolne do pobrania lub .. Aby znaleźć interesujące nas lektury na Lektury.gov.pl wystarczy skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki, wpisać poszukiwaną książkę i wybrać jedną z opcji.Napisz list oficjalny do mamy pestki z lektury pt. "Ten obcy" o jej zachowaniu.. Są braćmi.. Był inżynierem.. 23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne.. Zdzisław Urbański.Pobierz darmową ściągę - wszystkich streszczeń - - obcy" Irena Jurgielewiczowa..

Jego matka nie żyła.Lista pytań z lektury Ten obcy.

Był lekarzem.. - W taki deszcz na pewno nikt tam nie siedzi, więc na razie możemy się nieTest z lektury ,,Ten obcy" - Połącz w pary.. Gdzie Ula z Pestką znalazły Zenka?. zadanie dodane 4 listopada 2015 w Język polski przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] +3 głosów.Streszczenie lektury "Ten Obcy" Charakterystyka bohatera lektury " Ten Obcy" Sprawozdanie z lektury "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Charakterystyka Mariana(Ten obcy) Julek i Marian - charakterystyka bohaterów lektury "Ten obcy"1.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Ten obcyZadanie: napisz list do zenka wójcika quot ten obcy quot w Rozwiązanie:drogi zenku na początku tego listu serdecznie cię pozdrawiam nie gniewaj się na mnie, co poniżej przeczytasz myślę że nie powinieneś uciekać z domu nie chcę ci prawić morałów, ale no właśnie zawsze jest jakieś ,,ale 39 jesteś jeszcze młodym człowiekiem i twój ojciec w głebi serca napewno się o ciebie .TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa 3 - A tymczasem tamten będzie siedział na naszej polanie, jak u siebie w domu!. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZ którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci..

Są kuzynami.1.trzeba stworzyć dalszy ciąg lektury.

Zaznacz tylko 1 odpowiedź!. Jak dobrze znasz lekturę Ten obcy?. Lektury, które możesz mieÄ zawsze przy sobie.. - w Olszynach, Jak na nazwisko miała Pestka?. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Mam napisać w imieniu Uli list do Zenka i uwzględnić w nim życzenie chłopca.. - pod leszczyną, Ile lat miał Zenek?. Plik test z lektury ten obcy pdf.pdf na koncie użytkownika pandre81 â ¢ Data dodania: 19 mar 2015Ten obcy - test wiedzy.. Test: Zenek namówił kolegów do kradzieży: a) śliwek b) porzeczek c) jabłek d) gruszek Rozwiązanie - Doktor zalewski jeździł: a) rowerem b) motorem c) syrenką d) dekawką .Test z Lektury "Ten Obcy".. Był z załogi najmłodszy i odczuwał każde ograniczenie swobody jeszcze boleśniej niż inni.. Gdy tylko przeczytałam coraz to kolejne rozdziały, wciągnęło mnie i czytałam z chęcią i zapałem.Mam napisać kłopoty Zenka z lektury pt. Ten Obcy 2011-10-18 12:32:19 Mam napisać wypracowanie dotyczące lektury "Ten obcy " 2010-03-01 15:29:06 Hej ;-) Jak napisac list zachęcający do przeczytania lektury "ten obcy " 2009-11-04 14:18:46Z lektury,,Ten obcy " 2009-11-15 17:40:02; List zachęcający do ksiązki ,,Ten obcy " 2010-10-12 18:06:51; chciałabym poprosic o pomoc w zadaniu domowym z polskiego.musze napisac list do nauczycielki zachęcający do omawiania lektury pt;Harry Potter i Komnata Tajemnic".Minimum półtora strona..

...Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa, test z lektury.

2009-10-03 11:31:35 Napisz list od uli do zenka 2011-11-14 18:06:06Napisz list do znajomego gdzie polecisz książkę ,, Ten Obcy,, 2012-03-05 22:10:10 prosze napiszcie mi list uli do zenka (behaterowie lektury ten obcy ) 2010-11-09 15:02:05 Załóż nowy klubPrzydatność 65% Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury ''Ten Obcy''.. pilne .Trudny test z lektury Ten obcy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Był budowlańcem.. Uciekł z domu ponieważ czuł sie niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. Był policjantem.. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"?. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 (-100) [Szkoła podstawowa] ten-obcy Dodaj nowe zadanie » .Temat: Dzieje Zenka, bohatera książki Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Cele lekcji: - będziesz umiał podać podstawowe informacje na temat pisarki, pracując ze Słownikiem pisarzy polskich, - wymienisz elementy świata przedstawionego w powieści, - zbudujesz plan wydarzeń w postaci równoważników zdań.Plik test z lektury ten obcy pdf.pdf na koncie użytkownika pandre81 • Data dodania: 19 mar 2015.. 3.wolny temat.. - rzekł z oburzeniem Julek.. Rodzic niestety wszystkie zarobione pieniądze wydawał na alkohol.Cześć Franku, piszę do ciebie list, ponieważ chciałam Cię zachęcić do przeczytania książki Ten Obcy.Ta książka na początku jest nudna, nawet można powiedzieć że nie chciałam jej czytać, tylko przeczytać krótkie streszczenie..

2.napisać list, aby zachęcić do przeczytania lektury.

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Ten obcy, poziom trudnyTest z lektury: "Ten Obcy".. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. pytanie 1 z 10.. Jak miał na imię 'Ten Obcy''.. Rozpocznij test.. koń; kot; pies; Sprawdź się w poniższych tematach: "W 80 dni dookoła świata" Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. - w lipcu, Gdzie odgrywała się akcja?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Rozwiąż dobrze zadania!. +4 głosów.. Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik.. 6.kartka z pamiętnika..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt