Program do tworzenia sprawdzianów online

Pobierz

Ułóż pytania w poprawnej kolejności.. To coraz bardziej popularna praktyka wśród firm zajmujących się np. testami osobowości czy badaniami psychologicznymi.Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in D:\HostingSpaces\slawekgdynia esty.gdynianka.pl\wwwroot\system\ip.php on line 12Uwaga: Jedna osoba może mieć tylko jedno darmowe konto.. Wyłącz blokadę skryptów w przeglądarce, aby program działał poprawanie!. Wykonanie tego kroku jest równoznaczne ze zgodą na użycie pliku cookie.Wideotest będzie w tym przypadku najbardziej wiarygodnym sprawdzianem wiedzy, jeżeli wciąż nie czujesz pełnego zaufania do zadań rozwiązywanych online.. Postaw na nowoczesne technologie i sprawdź korzyści, jakie dają one w porównaniu z oprogramowaniem instalowanym na komputerze.. Kreator otwiera się propozycją sprawdzianu (lewa strona - Twój sprawdzian, prawa strona - Bank zadań).Forms są jednym z najwygodniejszych narzędzi do tworzenia ankiet online, które można również łatwo uzupełniać na urządzeniach mobilnych (bez potrzeby korzystania z aplikacji).. UWAGA Wykryto włączoną blokadę skryptów.. W 2017 roku w Google Forms pojawił się przycisk, który pozwala tworzenie testów (pytania jednokrotnego, wielokrotnego) i łączenie ich ankietami (pytania otwarte, wybór z list, zaznaczanie na skali i matrycy).Kopiowanie testów wraz z pytaniami..

testów i sprawdzianów.

Umożliwia błyskawiczne przygotowywanie kart pracy, kartkówek, klasówek i przekrojowych prac zaliczeniowych.Program do tworzenia testów online.. Multikonta sa automatycznie usuwane.Poniżej najważniejsze funkcjonalności: - pytania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru - losowanie kolejności pytań i odpowiedzi - uczeń widzi wynik od razu po wykonaniu testuSprawdź wiedzę uczniów online (Twórz testy i postaw automatyczną ocenę) testportal - aplikacja do tworzenia testów; memorizer; sprawdziagdynianka.pl - PROGRAM do tworzenia testów.. szaloneLICZBY.pl - testy sprawdziany, dla ósmoklasistów; quizme - sprawdziany, testy online sla uczniów; Tworzenie autorskich materiałówe-SPRAWDZIAN to darmowa aplikacja, służąca do przygotowywania i przeprowadzania testów sprawdzających wiedzę z dowolnej dziedziny.. Dostęp do platformy do tworzenia testów online nie zawsze jest potrzebny firmom do wewnętrznych badań.. Doskonale sprawdza się w przygotowaniu materiałów dostosowanych do potrzeb całej klasy lub wybranych uczniów.. Wersja aplikacji 3.0.. Załóż konto.. Uczeń widzi wynik od razu po wykonaniu testu.Prosty w obsłudze serwis internetowy dostępny dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, języka polskiego, matematyki oraz fizyki.. Pytania jednokrotnego i wielokrotnego wyboru.. Program pomimo swojej prostoty stanowi duże udogodnienie dla nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów itp. Możesz sprawdzić jak to działa bez zakładania własnego konta..

Załóż konto na nowej wersji programu.

Stwórz quiz lub test internetowy w kilka minut.. To ID będzie zapamiętane w pliku cookie.. Uwaga: Ta wersja programu nie jest już rozwijana.. Szanowny użytkowniku!. Pozwala zaoszczędzić czas, jaki poświęcić należy na przygotowanie i przeprowadzenie standardowych sprawdzianów, .Kreator sprawdzianów umożliwia stworzenie własnego sprawdzianu dla dwóch grup w kilku prostych krokach: Wybierasz zakres kształcenia, następnie klasę, potem dział i na końcu umiejętności.. Pytania otwarte z możliwościa ręcznej oceny.. Przygotowanie testów proste jak nigdy!Proszę o podanie 10-cio cyfrowego id swojego nauczyciela.. Poznaj zalety aplikacji w chmurze.Program CATest wspomaga tworzenie testów sprawdzających, poprzez przygotowywanie arkuszy testowych z dowolnych zadań zgromadzonych w bazie danych.. Wygodna, intuicyjna aplikacja z obszerną bazą gotowych zadań i testów.. Losowy dobór pytań do testów umożliwia sprawne i automatyczne przygotowanie sprawdzianów czy egzaminów w formie papierowej w kilku wersjach, według kryterium ustalonego przez nauczyciela.Bezpłatny generator sprawdzianów i kompozytor klasówek z matematyki, fizyki oraz chemii (dla nauczycieli klas 4-6, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych)..

Wybierz program do tworzenia testów online działający w chmurze.

Zaloguj się.Postaw na testy w chmurze.. Testy online coraz częściej wykorzystywane są jako narzędzie udostępniane klientom, którzy z kolei wykorzystują je dalej dla własnych celów.. Losowanie kolejności pytań i odpowiedzi.. No i przede wszystkim, stosując taką metodę, masz pewność, że autorem odpowiedzi jest nie kto inny, jak właśnie egzaminowany uczeń.Wypróbuj program do tworzenia testów online dla HR i firm szkoleniowych.. Możliwość wprowadzenia limitu czasowego.. Wypróbuj.. Załóż konto na nowej wersji programu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt