Akademia pana kleksa sprawdzian z treści

Pobierz

15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Obiecał wtedy panu Kleksowi, że już nigdy nie będzie latał.Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 2011 Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J sekrety pana Kleksa 4.Akademia Pana Kleksa - książka dla dzieci napisana w roku 1946 przez Jana Brzechwę.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Rozwiąż test.. Podstawowe informacje o bohaterze Adam Niezgódka ma dwanaście lat i od pół roku jest w Akademii pana Ambrożego Kleksa .. Wyślij zgłoszenie.. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa.. 4.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA PYTANIA.doc na koncie użytkownika junaczka • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 9 lut 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Gatunek:Dla dzieciFantasyMuzycznyOpis:Młody Adaś Niezgódka rozpoczyna edukację w tajemniczej Akademii.. Skomentuj.. b) Wymień co najmniej trzy nietypowe lekcje, które odbyły się w Akademii.. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa?.

Zawiera nieodpowiednie treści?

12 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. Przeczytaj recenzję Akademia Pana Kleksa.. doggyster 3 lata temu.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Odpowiedź na poniższe pytania.. Akademia pana Kleksa - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Akademii pana Kleksa.. W czwartym trzeba zredagować zaproszenie o określonej tematyce.. Powiązane z testem z Akademii pana Kleksa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Akademia Pana Kleksa.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.. Bardzo polecam!. Jest to historia dwunastoletniego, niesfornego rudego Adasia Niezgódki, który zostaje umieszczony w tytułowej akademii wraz z dwudziestoma trzema innymi chłopcami - wszyscy o imionach zaczynających się na literę A..

#lektury #dladzieci.Akademia pana Kleksa - sprawdzian wiadomości ze znajomości treści lektury.

W zadaniu drugim należy uzupełnić zgromadzonymi w ramce zwrotami tekst z lukami.. Opiekę nad dziećmi sprawuje pan Kleks, któremu pomaga uczony szpak, Mateusz.Szkoła Podstawowa nr 166 w Łodzi będzie nosiła imię Akademii Pana Kleksa.. Wczesnym rankiem w poniedziałek 17.09.2018 r. 47 uczniów klas czwartych Szkoły Podstawowej im.. Szkołę prowadzi czarodziej Pan Kleks, któremu pomaga inteligentny szpak Mateusz.Witam do wrzucania większej ilości seriali,filmów potrzebuje konta premium możesz pomóc wysyłając sms ślij SMS o treści ad.czasfb na numer .Katalog Anetta Michałowska, 2013-04-10 Goryń Język polski, Różne Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl. IVZ czasem Adaś zaczął tęsknić za Akademią Pana Kleksa.. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Akademia Pana Kleksa - Adaś Niezgódka - charakterystyka.. Skomentuj.. 17 pytań.. Opiekuje się nimi pan Kleks z pomocą Mateusza - uczonego szpaka, który wymawia .1.Sekrety pana Kleksa Z każdym dniem pan Kleks kurczył się, a Alojzy zachowywał się tak, jak się mu podobało.. Przyprowadza do szkoły swych dwóch synów - Anatola i Alojzego, z których drugi okazuje się lalką o niszczycielskich zapędach.. Prowadzi pamiętnik, z którego dowiadujemy się o jego przygodach wAkademia Pana Kleksa po raz pierwszy została wydana zaraz po wojnie, w 1946 roku.Opowiada historię Adasia Niezgódki, niesfornego chłopca, który zostaje umieszczony w Akademii Pana Kleksa.Towarzyszy mu dwudziestu trzech chłopców, wszyscy mają imiona zaczynające się na literę A..

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?. Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej.. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe - strona 7, Historia o księżycowych ludziach Gdy chłopcy przynieśli senne lusterka panu .. "Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Wł. Orkana w Maniowach wyruszyło na niezwykłe spotkanie z Panem Kleksem.. Wtedy pojawił się szpak Mateusz z listem od pana Kleksa, w którym objaśniał, jak Adaś ma sterować, by wrócić do domu.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Jak dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Akademia Pana Kleksa mieściła się w Krakowie przy ul. Krakowskiej w Teatrze Nowym Proxima.. AnetaSun 5 lat temu.. a) na placu Czterech Wiatrów b) na ulicy CzekoladowejSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Pan Kleks miał na imię Ambroży.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

Sprawdzian w ...Plik Sprawdzian z treści lektury Akademia Pana Kleksa test.doc na koncie użytkownika lucynabakula • folder Lektury kl. 4 • Data dodania: 11 lip 20111.

Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Ostatnie zdanie polega na skonstruowaniu wypowiedzi o określonej tematyce.. (0-5) a) Dlaczego rodzice oddali Adasia do Akademii pana Kleksa.. Udostępnij.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian dotyczy lektury "Akademia pana Kleksa" i składa się z pięciu pytań, a właściwie zadań, z którymi uczniowie muszą się zmierzyć.. Po kilku godzinach lotu dotarł z Mateuszem do Akademii.. Kto mógł uczyć się w Akademii ?. Obecne imię SP nr 166 - 19 stycznia - m.in. zdaniem służb wojewody, wiąże się z wejściem do miasta Armii Czerwonej w 1945 r.Akademia Pana Kleksa - Brzechwa Jan , tylko w empik.com: .. Jak miał na imię Pan Kleks ?. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Akademia pana Kleksa Jana Brzechwy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt