Opisz swoją najpiękniejszą podróż po niemiecku

Pobierz

Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Ulubiona pora roku.. Pozdrów przyjaciela a także jeg.. Proszę jak najszybciej i z góry dziękiii ;) pozdro ;**.. Dzień był pochmurny i co chwile padało, ale to nie zepsuło nam humorów.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. dnia 30 listopada byliśmy na wycieczce szkolnej w Świnoujściu.. - Jakie meble znajdują się w salonie.Wpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1. der See - jezioro.. Filmy.. Treść.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuPlanowanie podróży po niemiecku obejmuje takie czynności jak pakowanie walizki oraz przygotowanie wyjazdu od strony technicznej.. poleca 84% 1000 głosów.. rzeczownik.. Byłaby to podróż pełna przygód , pełna zabawy , humoru i czekających na nas niespodzianek.. Podróż bedzie trwała 1 tydzień.. Question from @gabi115 - Gimnazjum - Język niemieckiOPIS WYCIECZKI PO NIEMIECKU !. - Wielkość domy.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Ja musze juz kończyć.. List o zgubionym telefonie.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. W cenie jest nocleg, przejazd i wyżywienie.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Opisz po niemiecku swoją wymarzoną podróż (10 zdań) na jaką wybrałbyś się najchętniej..

Podaj nazwę kraju, opisz miejsce i powód wyboru.

- Jakie meble znajdują się w moim pokoju.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.NIEMIECKI: musze napisac zadanie na temat : MOJA WYMARZONA PODRÓŻ po niemiecku jedno juz napisalam to mi powiedziala ze jest za krótkie wiec musze napisac jeszcze raz, jestem na poziomnie A2 i robie troche blędów, dalej wlepi mi 3je, dlatego prosze o pomocDroga transport podróż niemiecki ściąga.. Question from @plamuncia1 - Gimnazjum - Język niemieckiMoja wymarzona podróż W moją wymarzoną podróż wybrałabym się z przyjaciółmi .. An Ort und Stelle seinMusisz przetłumaczyć "WYBRAĆ NAJPIĘKNIEJSZĄ SUKNIĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Ponieważ ona chce sprawdzić jakie popełniamy błędy.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie) Opis ulubionego aktora.. wunderbar - cudowny.. Chciałabym tam leżec na słońcu i być brązowa.. malerisch - malowniczy.. List do biura podróży.Musisz przetłumaczyć "OPISZ SWÓJ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. The city is fantastic.Tłumaczenia dla hasła " Opisz swoje hobby " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników.. swoje.. czy udało mi się zrobić to w Perfekcie ?. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe..

Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine.

Czekam na twoją odpowiedź.. Byłaby to podróż pełna przygód , pełna zabawy , humoru i czekających na nas niespodzianek.Przykład opisu Warszawy po niemiecku z tłumaczeniem Opis miasta po niemiecku - wzór.. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. Proszę jak najszybciej i z góry dziękiii ;)das Reisebüro - biuro podróży.. Poniższe słówka również na pewno przydadzą ci się do opisania wakacji czy urlopu: Die Ferien (Pl)Opisz swoje mieszkanie po niemiecku.. Kandydaci, pytani o swoje mocne strony, często odpowiadają następująco: Das können andere besser beurteilen.. 11,541 wizyt.. Podaj nazwę kraju, opisz miejsce i powód wyboru.. rzeczownik.. To juz wszystko na dziś.. unvergesslich - niezapomniany.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "OPISZ SWÓJ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tutaj znajdziesz słownictwo do opisywania pogody po niemiecku.. atrakcyjna cena attraktiver Preis.. In Miami, we stayed at The W hotel.Jak więc odpowiedzieć na to pytanie po niemiecku?. bilet jest ważny przez rok die Karte ist gltig ein Jahr lang.Mam zadanie z niemieckiego.Mam opisać swoją przyjaciółkę w 50 słowach po niemiecku ;DJest to mi potrzebne na jutro i jest to na ocenę i jaknajszybciej niech mi ktoś to zrobi.Jeśli tak to napiszcie na poziomie 1 gimazjum i nie używajcie słów na wyższym poziomie..

Planowanie podróży to niezwykle istotna rzecz.

minęła godzina a my byliśmy już na miejscu.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opisz koledze z Niemiec twoją nową szkołę.. - Liczbę pokoi (trzy; Mój pokój, kuchnia, salon) - Wygląd tych pomieszczeń.. niemiecki; opis;dzisiaj już trzecia część Opowiadanie o sobie po niemiecku, a konkretnie - Hobby, zainteresowania.Przypominam wszystkim opiekunkom oraz opiekunom osób starszych przygotowującym się do rozmowy kwalifikacyjnej czy też telefonicznego testu z języka niemieckiego, że ten temat na pewno zostanie tam poruszony.Tata jest tokarzem.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku.. obojętnie kto może być mama, tata, siostra (studiuje ma 20 lat) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Danach habe ich Zhne geputzt und mich angezogen.Jak mam opisać swoją rodzinę po niemiecku.. Mama, maczłonek rodziny po niemiecku .Opisz życie studenta po niemiecku (chodzi codziennie na zajęcia, nie może ich opuszczać, w czasie egzaminów musi się dużo uczyć, chodzi późno spać, musi sam gotować, poradzić sobie w.. Pomocy daje naj A wiec opisz 2 zdaniach perkusję z opakowań np. puszki,kartony… Dużo zdrowia.. Trzeba dokładnie przemyśleć co chcemy zabrać, żeby nie było ani za mało ani za dużo.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WYBRAĆ NAJPIĘKNIEJSZĄ SUKNIĘ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku owoce po niemieckuPowiedz gdzie jesteś i opisz miejsce w którym spędzasz czas..

Hobby r.n.Cała podróż będzie kosztować 400 euro.

xyzOpis wakacji po angielsku: Miami i Nowy Jork.. Chce też duzo fotografować i po mieście spacerować oraz pływać..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt