Przeczytaj tekst dobierz wlasciwy naglowek af do kazdego fragmentu tekstu

Pobierz

Uwaga: jeden naglówek zostal podany dodatkowo i nie pasuje do Žadnego fragmentu tekstu.Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w miejsca (4.1.-4.4.). Zwracamy uwagę, iż jest to okrojona wersja więc nie daje ona pełnej informacji na temat umiejętności czy też trudności testu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. 0 odpowiada - 0 .. Wpisz odpowiednią literę w miejsca 1-5.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w miejsca (1-4).. Przeczytaj tekst.. 2011-02-05 14:10:37; Przeczytaj opis 3 miast ( a-c ) oraz pytania (1-4) do każdego pytania dopasuj opis.29 14:42.. B I was sure he was already asleep.Przeczytaj i przetłumacz poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. 6 Przeczytaj tekst.. Wpisz .Przeczytaj tekst.. CZYTANIE EXAM TASK.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnego tekstu.. Rozumienie tekstu czytanego zadanie 4 - poziom podstawowy.. Zapytaj.onet.pl pomoże znaleźć odpowiedzi na każde Twoje pytanie.Zadanie 2 Do każdego tekstu (1-4) dopasuj odpowiednie zdanie (A-E).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu..

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdego fragmentu tekstu.

0 odpowiada - 0 ogląda - 0 rozwiązań.. Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek (A-F).. Skąd się bierze?. Dlaczego?. Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. Język ANGIELSKI poziom podstawowy - to z nim maturzyści musieli się zmierzyć trzeciego dnia egzaminu dojrzałości.. Przeczytaj tekst.. w miejsca 1-4.Trwa matura 2015.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Zadanie 2 Przeczytaj poniższy tekst, z którego usunięto 4 zdania.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.PILNE!. Angielski - podstawa, czyli matura z języka angielskiego na poziomie podstawowym.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZTrwa matura 2016.. W każdą kratkę wpisz odpowiednią literę.. (4 pkt) Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. autor: Kolorowykwiatuszek16 3 dni temu (21:18) 1+½:⅓×6 ⅖×2½-1⅓×¾ (2⅚-1⅔)÷7+⅚ 1-3,5×2÷0,2 Przedmiot: Matematyka / Liceum.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego fragmentu tekstu.. Wpisz odpowiednią literę.. Wpisz odpowiednią litereę w miejsca 2.1.-2.7..

Dobierz właściwy nagłówek (A-G) do każdego fragmentu tekstu.

Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdego fragmentu tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (1.-4.).. ODPOWIEDZI, ARKUSZE CKE, ROZWIĄZANIA ZADAŃ - to wszystko .Poniżej przedstawiamy przykładowe pytania z testu matury próbnej z języka angielskiego z 2021 roku.. Matura z języka angielskiego 2020.. Odpowiedzi i arkusz CKE .Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego fragmentu.. Spośród podanych wyrazów wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3.. Zadanie 4.. 3 .Napisz zdania w funkcji poetyckiej ,metajęzykowej i fatycznej po 3 przykłady Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa.. daje naj 2012-05-09 15:24:30Przeczytaj tekst.. To z nim zmagali się maturzyści trzeciego dnia egzaminów.. 0 rozwiązań.. Uzupełnij luki (1-4) w tekście odpowiednimi zdaniami (A-E), tak aby był on spójny i logiczny.Ile kosztuje?. 2011-02-05 14:10:37; Angielski: Przeczytaj tekst i wpisz odpowiednie słowa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt