Utwórz wyrazy i napisz je w zeszycie

Pobierz

wpisanie DAG[KAS]I powoduje wyszukanie jedynie słów KASA i KAS, ponieważ tylko te zawierają wyraz umieszczony w nawiasach kwadratowych.Jeśli chcesz zrobić "dostawkę" do jakiejś litery na planszy po prostu dopisz tą literę na końcu.Ułóż jak najwięcej wyrazów, łącząc sylaby i litery chmurek.. Zad 5.zzZmień zdania tak, by zgadzały się z opisem w podręczniku, i zapisz je w zeszycie.. Wybierz 3 wyrazy, ułóż z nimi zdania i napisz w zeszycie.. Podpowiedź: obok każdego ciągu zapisano liczbę wyrazów z rz niewymiennym.Skreśl niepasujący wyraz w każdym rzędzie.. Opublikowano 13.05.2018 na ten temat Język angielski from Guest.. Edukacja polonistyczna Temat: Powtórzenie wiadomości o rzeczownikach.. Edytuj elementy.. wycinanie lasów .. zzWykreślone z węża wyrazy zapisz w zeszycie.. Z każdym z powstałych wyrazów ułóż jedno zdanie i zapisz je w zeszycie.. 5.vacidrera.Ułóż pytania do podanych słów : 1.Weksel 2.Bank 3.Popyt 4.Import 5.Antwerpia 6.Łaba 7.Lichwa 8.Inflacja 9.Manufaktura.. Rozwiąż samodzielnie sprawdzian w ćwiczeniach polonistycznych s. 63, 64, 65. Przyjrzyj się ilustracji P.s. 73, przeczytaj wyrazy, a z sylab w ćwiczeniu 2 utwórz wyrazy i zapisz je w zeszycie.. 2.idakierbe.. W zdaniach wybierz prawidłowe wyrażenie i zapisz zdanie w zeszycie.. Więcej.. Nazwij grupę wyrazów przygodowy niedobry kolorowy spacerować nieprawidłowy kwaśny układanka Hiena ciekawy herbata rzodkiewka zeszyt rysować gotować smakować uczyć się pada biedronka _____ _____ _____ Ćwiczenie 65 Wyszukaj w diagramie wyrazy "h"..

... Zapisz je w zeszycie.

Bartek, rower, Marianna, kuter, lornetka, buty, Romek, Robert, kubek, dobro.. Ułóż pytania korzystając z podanych zaimków pytających i czasowników.Przeczytaj zdania, zwróć uwagę na wyrazy z "ó".. Po ulicach jeździły elektryczne tramwaje.. 1.Z podanych liter ułuż nazwy czynności i zapisz je w zeszycie.. Przywrócić automatycznie zapisane ćwiczenie: .Od słowa słońce utwórz rodzinę wyrazów i zapisz ją w zeszycie w postaci schematu.. Zapisz swoje propozycje tutaj lub w zeszycie.. Sylaby i litery mogą się powtarzać.POMOŻE KTOŚ Załączniki do zadania.. W kolejce po obiad byłem siódmy.. Potem dopisz kródkie odpowiedzi.. angielski język angielski.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 27.10.2017 o 10:24Ułóż zdania.. Komentarze do zadania.1.Z podanych liter ułuż nazwy czynności i zapisz je w.. - MidBrainart.. W zeszycie dwiczeo na str. ñ ï wykonaj zadania -3.. Ułóż inne zdania tak, aby wyrazy z trudnością ortograficzną zastąpić słowami, w których "ó" wymienia się na "o" lub "e".. Przeczytaj opisy dawnych zawodów, podkreśl w nich wyrazy oznaczające czynnościNastępnie ułóż w zeszycie pytania jest to zadanie 5 strona 54 oraz dopisz dwa podobne pytania.. - To mój lód!. Angielski, czas przeszły.. inkedimg_20190222_211830_li.jpg (3 MB) Zgłoś nadużycie..

Zapisz je w zeszycie.

Osadź.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. (język niemiecki ) 2009-12-03 17:05:46 Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms.. Zajęcia wyrównawcze klasa II .. zdrobnienia: groch, brzuch, ropucha, blacha, ucho, Stach / zgrubienia: kreska mięso palec poduszka piasek towarzystwoUłóż wyrazy w odpowiedniej kolejności.. Udostępnij Udostępnij wg Beata117.. Zrób zdjęcie i prześlij jako załącznik do maila na adres: .. Państwa na mapie: Hiszpania, Włochy, Niemcy i Rosja23.04.2020 czwartek.. 4.zwei Brötchen,.z podanych sylab utwórz wyrazy i zapisz je w zeszycie.. Zaznacz w nich ż. zzWybierz nazwy dwóch żywiołów.. 2011-11-08 20:16:28Od podanych wyrazów utwórz zdrobnienia i zgrubienia .Zapisz je w zeszycie zwyrazami od których zostały utworzone.. Wymawiaj nazwy obrazków głoskami, wskazując kolejne okienka.. Zapisz pełne zdania w zeszycie.. Question from @Tosia9785 - Gimnazjum - Język angielskiWskazówka: Gdy szukasz wyrazów zaczynających się lub kończących jakimiś konkretnymi literami użyj nawiasów kwadratowych "[]".Np.. Zamaluj na czerwono okienka odpowiadające głosce a. Podkreśl w wyrazach litery A i a.Plik Ułóż zdania z rozsypanki wyrazowej i zapisz je w zeszycie Karolcia.docx na koncie użytkownika megan22 • folder Karolcia - karty pracy • Data dodania: 10 cze 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.- zapisz w zeszycie rozwiązania zagadek..

Ułóż z nimi zdania i zapisz w zeszycie.

Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Nie zapomnij się podpisać.. Pokaż wszystko.. 1 Zobacz odpowiedź Reklama Reklama parasparas .. Podziel w sentencjach na sylaby i podkreśl sylaby akcentowane Muzyka łagodzi obyczaje.. Z rozsypanych sylab ułóż wyrazy i zapisz je w zeszycie.Urzekające rzęsy żaby Bożenki, czyli o rz i ż. żaba Źródło: licencja: CC 0.. Odczytaj zaszyfrowane wyrazy z rz i uzupełnij nimi zdania.Policz głoski w tych wyrazach i pokoloruj na czerwono samogłoski.. Możesz poprzez Messengera lub inny komunikator zadać te pytania koledze lub koleżance lub zadać te pytania na stronie .. Przeczytaj słowa piosenki w zeszycie dwiczeo na str. ñ ð-55.. Następnie wykonaj zadanie 7 strona 55, wybierz słowo które poprawnie uzupełni luki i zapisz je w .. Udostępnij .Ułóż pytania z podanych wyrazów i napisz je w zeszycie.. Wymagane logowanie .. Strona .. Z podanych liter ułóż wyrazy i zapisz je w zeszycie.. Zapisz je we właściwej kolejności .odczytaj wyrazy i zapisz je w odpowiednich miejscach zad 5 str 86 Zad.1 Zapisz : A) liczbę 5 razy mniejsza od a+2 B) liczbę o s mniejszą od 2z do potegi 3 C) liczbę o 3 większą od połowy liczby x Zad.2 Zapisz w postaci jednomianu liczbę : a) równą 30%…Utwórz przymiotnik od nazw państw zaznaczonych na mapie.. Dokonaj obliczeń "Rachmistrz matematyczny" s. 66-67.zzUłóż zdanie z rozsypanki sylabowej i zapisz je..

Znajdź wyrazy dwusylabowe - napisz 5 w zeszycie.

Więcej formatów pojawi się w czasie gry w ćwiczenie.. Sto lat temu miasta i wsie wyglądały tak samo jak teraz.. Ułóż wyrazy w takiej kolejności aby powstały pytania w I okresie warunkowym.. Tutaj lub w zeszycie wypisz z poniższych ciągów wyrazowych słowa z rz niewymiennym, których pisownię trzeba zapamiętać.. Wybierz dwa wyrazy z każdej grupy i ułóż z nimi zdania .. W gospodarstwach wiejskich nie pieczono chleba.. Polub..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt