Test z lektury felix net i nika gang niewidzialnych ludzi

Pobierz

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.1) Kto jest autorem powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi"?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test z części 1-2, czyli .. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.Çoktan seçmeli bir dizi soru.. Część 1.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz gang niewidzalnych ludzi" .. Czytałam 8 części z serii Felix, Net i Nika.. Skomentuj.. a) Henryk Sienkiewicz b) Rene Gosninny c) J. R. R. Tolkien d) Rafał Kosik 2) W jakim mieście toczy się akcja powieści?Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.. Wtedy chłopcy zaczynają się umawiać na następny dzień..

... Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix Net i Nika Audiobook MP3 - Rafał Kosik (lektura szkolna - klasy 4-6).. Nika miała.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lektury / Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. ️ Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3): Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Dodawaj wpisy.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.. Strona główna;Zobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Rozwiąż test!. Otrzymuj osiągnięcia..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Kim z zawodu jest mama Neta?. Udostępnij.. 2020-10-09 Sylwia Wiracka W ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych proponujemy Wam także udział w konkursie czytelniczym ze znajomości książki pt. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. Część 3.. Devam etmek için doğru yanıta dokunun.. 1) Nika to 2) Bohaterowie lektury uczyli się w: 3) Caban był: 4) Gang Niewidzialnych LudziFelix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lektury - Felix, Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi .. Lew, czaro.. Obserwuj autorów.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019.. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury..

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Rafał Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".a) ,, Przewóz roślin '' b) Gang niewidzialnych ludzi c) Nie było żadnej furgonetki d) ,, Transport zwierząt 11) ,, Zbędne Kalorie '' a) wynalazek taty felixa b) Nazwa pokarmu dla zwierząt c) Nazwa kawiarni d) nazywa obrazu mamy felixa 12) Co Manfred otrzymał na Boże Narodzenie ?Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. chomik8.. a) przed szkołą, gdzie padli ofiarą zaczepki starszych kolegów b) podczas lekcji, gdy musieli zająć miejsce w jednej ławce z powodu spóźnieniaNet i Felix rezygnują z pomysłu wtargnięcia do Silver Tower - Nika wraca do domu.. Część 2.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Witaj na stronie Quizz.pl.. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Zawiera 9 pytań.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Oto Quiz dotyczący różnych rzeczy z książek o nazwie Felix, Net i Nika..

Zdobywaj obserwujących.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.

Widzą księgę, którą skanuje .Witaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź swoją wiedzę!. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. W taki nietypowy sposób poznali się uczniowie z klasy Ia: Felix, Net i Nika.. Test składa się z 12 pytań.. Postanowili dać nauczkę winowajcom.. rude włosy.. Przyjaciele wyjechali .. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Test sprawdzający znajomość lektury "FNiN oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. poleca 82 % .. Ci sami chcieli zabrać drugie śniadanie Nice i telefon Netowi.. Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Streszczenie.. Zapisuj ulubione.. Postanawiają sami przeprowadzić akcję, żeby w razie złapania, nikt nie interesował się Niką.. TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Zarejestruj się!. Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Spotkali się w domu .Zapomniałeś, kim jest Nauczyciele i pracownicy szkoły, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt